FİFA Resmi Olarak Ünye de

Profesyonel maçların yapıldığı saha Ünye de aktif olarak oynanılan bilir bir şekilde kuruldu FİFA dan resmi onay olan Oneycenter misafirlerini beklemek de.

FİFA onaylı saha nedir?

FİFA geçmişten bu günümüze kurulmuş en büyük futbol organizasyonudur. FİFA kaliteli futboldaki rekabetin kaliteli bir şekilde oynanmasına son derece önem veriyor suni çimin kalite standarttı ve güvenli olması FİFA için olmazsa olmazdır.

FİFA kendi içerisinde suni çim için araştırmalara devam ederken geliştirmek için de çaba sarf ediyor. Futbol sahalarında kullanılan bu çimler dünya da çeşitli iklimlerden dolayı farklılık göstere bilir FİFA oyunun her yerde adil oynana bilmesi için belli kurallar koymuştur ve bunların uygulanmasını istemiştir.

FİFA kalite belgisini almayı hak eden sahalar futbol oynamak için uygundur FİFA dan bu belgeyi alabilmek için sahanızda yaptığı testleri geçmeniz gerekiyor FİFA kendi laboratuvar da test edip bu belgeye sahip olup olamayacağınıza karar veriyor. Oneycenter bu belgeye sahip bir futbol sahasıdır.

Oneycenter nedir?

Oneycenter bir hayal olarak ortaya çıkmış ve vizyonu misafirlerine kaliteli hizmet verip kaliteli bir futbol oynatmak için kurulmuş bir sosyal etkinlik alanıdır Oneycenter hijyene önem veren bir kuruluştur her maç bitiminde ekipmanlar temizlenir ve dezenfekte edilir saha temizlenir soyunma odaları toplanır ve silinir.

Oneycenter online rezervasyon ve servis imkânlıda sunmaktadır eğer ki ulaşımda sorun yaşıyorsanız veya kalabalık bir gurupsanız Oneycenter i arayıp servis imkanını kullana bilirsiniz

Oneycenter kafeteryasında okey tavla 101 satranç gibi oyunlar ücretsiz olarak misafirlerine sunulmaktadır tabi bunlar varken çaysız olmaz Oneycenter sınırsız çay da ikram olarak veriyor ücretsiz bir şekilde maçınız bittikten sonra arkadaşlarınız la kafeterya da çeşitli oyunlar oynayıp çayınızı içebilir siniz

 Oneycenter Paintball sahası,

Oneycenter geçtiğimiz günlerde kendini yalnızca futbolla sınırlandırmayıp paintball sahasını da aktif olarak kullanıma açtı büyük bir araziye kurulan bu saha da birçok engel siper bulunmaktadır yeni ve bakımlı ekipmanları sayesinde oyundan zevk almamak mümkün değil ayrıca saha içerisin de bazı ödüller saklanmıştır bu da oyuna farklı bir renk katıyor

Oneycenter Ünye de Üniversite bulunmasında dolayı öğrencilere değer verdiği için fiyatlarını gayet uygun tutuyor ve öğrenci dostlarına yardımcı oluyor.

 

 

 

Bir cevap yazın