Fifa Standartlarına Uygun Halı Saha Ünye

Halı sahalar ticari ve eğlence amacıyla yapılmıştır halı sahaların futbolcuların oynadığı sahalar ile yapım aşaması nerdeyse araların da sadece saha ölçüleri ve zemin içim kullanılacak malzeme farkı vardır profesyonel sahalarda kullanılan çim doğal ancak hasılalarda suni çim tercih ediliyor suni çim tercih edilmesinin sebebi ise bir günde birden fazla maç oynanılan bilmesi için.

Oneycenter’ın halı sahası FİFA standartlarına uygun bir şekilde hazırlanmış FİFA resmi onaylı büyük bir sahadır Türkiye de az bulunan FİFA onaylı sahalardan birisi ne ev sahipliği yapan Oneycentar kullandığı kaliteli suni çim sayesinde saha koşulları fazlasıyla yeterli dokuz a dokuz maçlar yapabilirsiniz akşam oynanılan maçlarda ise ışıklandırma çok güçlü olduğu için adeta kendinizi bir süper lig maçında gibi hissede bilirsiniz.

 

Oneycenter sahanın köşelerine konumlandırdığı kameralar ile maçlarınız bittikten sonra sosyal halı saha dan izleyip arkadaşlarınızla tartışıp yorumlaya bilirsiniz. Oneycenter normal standartlara uygun bir de kapalı saha ya sahiptir kapalı sahada arkadaşlarınızla rekabetçi bir maç yapabilir maçınız bittikten sonra aynı şekilde kameralardan izleye bilirsiniz.

Oneycenter maç sonrası yorgunluk için size çay ikram ediyor maçınızı yaptıktan sonra ücretsiz bir şekilde çaylarını içebilirsiniz

Oneycenter a Servis var mı ?

Oneycenter kişi başı yalnızca 5 tl fazla vererek size geliş dönüş servis imkânı sunuyor

Ofsayt nedir?

Futbol dışında, top kaleye giderken takım oyuncularından birinin kaleye gitmesi, rakibin kalecisi ile aynı hizada ve hatta ona daha yakın olması durumudur. Bunun istisnası, rakip takımlardaki birçok kişinin futbol izlerken karşılaştığı durumdur.

 

İstisna, bir takım oyuncusunun kafasının, vücudunun veya ayağının herhangi bir bölümünün rakibin kale çizgisine toptan veya sondan bir önceki rakipten daha yakın olmasıdır. Top, ayakları terk ettiği andan itibaren sondan bir önceki rakipten kalenin içine daha yakınsa, son adam terimi topa uygulanır.

 

Eğer bir oyuncu kötü bir pozisyondaysa, topu takım arkadaşına dokunduğunda veya takım arkadaşı topla oynadığında, hakemin görüşüne göre oyuna müdahale eder, rakibe müdahale eder ve avantaj sağlar. Bulunduğu ve aktif oyunda yer aldığı bir pozisyonda oyun oynarsa ofsayt ile cezalandırılır.

Bir cevap yazın