Halı Saha Dikkat Edilmesi Gerekenler

Halı sahalarda oyun oynayacak olanların ve düzenli olarak bu aktiviteyi gerçekleştiren futbol tutkunlarının halı saha dikkat etmesi gerekenler bulunmaktadır.

Oneycenter bünyesinde yer alan Ünye halı saha tüm önemli gereksinimleri bünyesinde bulundurmakta ve üst düzey güvenlik önlemleri ile profesyonel bir futbol hizmeti sunmaktadır.

Tesis ile iletişime geçmek, randevu ve bilgi almak isteyenler ise; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaralarından tesis ile iletişime geçebilir.

Halı Sahalarda Güvenlik

Halı sahalar küçük büyük her yaştan ve her kesimden spor tutkunun boş vakitlerini değerlendirmek, yakınları ile keyifli vakit geçirmek için tercih ettikleri sosyal alanlar olarak kabul görmektedir. Halı saha işletmelerinde alınması ve temin edilmesi gereken güvenlik önlemlerinin alınmış olması gerekir ve bu halı saha dikkat edilmesi gerekenler konusunda en başta yer almaktadır.

Ünye halı saha Karadeniz’in en popüler halı saha hizmetini sunmakta olan güzide bir tesistir ve çeşitli olanaklarını futbol severlere sunarak oyun deneyimini arttırmayı hedefler.

Ünye Halı Saha Güvenlik

Ünye halı saha Oneycenter bünyesinde yer alan son derece güvenli ve profesyonel futbol hizmeti ile buluşma olanağı tanımaktadır. Halı sahanın zemininde kullanılan kaplama, direkler, tribün, ayakkabı ve top gibi ekipmanların sağlam ve kullanışlı oluşu halı sahalarda oyuncuların dikkat etmesi gerekenler arasında yer alırken; tesis tüm ekipmanları FİFA onaylı setlerden temin etmiş, sağlam ve kullanışlı, profesyonel futbol ekipmanları ile kaliteli bir oyun olanağı tanımaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Bir cevap yazın