Halı Saha Hakem Ücretleri

Halı sahalarda görev alan hakemlerin aldığı ödemeler, halı saha işletmecileri ve futbol severler tarafından merak konusu olarak bilinmekte olup, halı saha hakem ücretleri ile alakalı araştırmalar devamlılık göstermektedir.

Ünye halı saha bünyesinde görev alan hakemlerin hakları sonuna kadar verilmekte olup, tesis son derece profesyonel hizmet sağlayan popüler bir futbol alanıdır.

Oneycenter bünyesinde yer alan tesisten randevu almak isteyenler; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaralarından ulaşım sağlayabilmektedir.

Halı Saha Hakemleri Ne Kadar Ödeme Almaktadır?

Profesyonel halı sahalarda hizmet sağlayan hakemler, bulunduğu lige bağlı olarak ücretlendirmeye tabi tutulurken, amatör liglerde görev alan hakemlerin aldığı ücretler, tesise bağlı olarak belirlenmektedir. Buna göre profesyonel bir ligde hizmet sağlayan hakemin almış olduğu ücret Türkiye Futbol Federasyonu tarafından belirlenmekte ve bu 2022 senesinde;

  • Süper lig için 20.000 TL
  • Lig için 6.600 TL
  • Lig için 4.104 TL
  • Lig için 1.790 TL olarak belirtilmiştir.

Hakemler Maç Başına Ücret Alır Mı?

Futbol müsabakalarında kazananı belirleyen, hatalı olanı gözeten ve düdüğü çalmak ile görevli olan hakemlerin aldıkları ücretler maç başı olarak temin edilmekte olup, amatör halı sahalarda görev yapan hakemlerin ücretleri tesis tarafından temin edilmektedir.

Düşük standartlı bir tesiste görev yapan hakemin alacağı ücret tesis tarafından düşük bir maliyet ile belirlenebildiğinden hakem hakkını aramak adına tesisi bırakma hakkına sahiptir. Ünye halı saha her konuda olduğu gibi bu konuda da profesyonel hizmet sağlamaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın