Halı Saha Hakkında Bilgi

Halı saha futbolu, profesyonel çim sahanın yanı sıra daha amatör bir tesis olarak değerlendirilmekte olup, futbol severlerin sıklıkla eğlence ve rahatlama amacı ile spor yapmak üzere tercih ettikleri alanlardan biridir.

Oneycenter bünyesinde yer alan sosyal halı saha tesislerinden birini tercih eden kişilerin halı saha hakkında bilgi almak için iletişim numaraları olan; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 hatlarını arayarak tesise ulaşmaları mümkündür.

Halı Saha Kültürü Nedir?

Halı sahalar her kesimden ve her yaştan insanın sıklıkla tercih ettiği sosyal aktivite tesisleri olarak bilinmekte ve bir kültüre sahip olduğuna inanılmaktadır. Buna bağlı olarak halı saha hakkında bilgi sahibi olmak isteyenlerin popüler tesisler ile iletişime geçerek bilgi talep etmesi son derece mümkündür.

Ünye Halı Saha

Kimi çocukluktan, kimi gençlikten gelen alışkanlıkları doğrultusunda halı saha tesislerinde eğlenmek isteyen kişilerin sayısı epey fazladır. Ünye halı saha bünyesinde biri açık diğeri kapalı olmak üzere iki saha bulundurmakta ve son derece hırslı, kıyasıya rekabet ortamında maçlara olanak sağlamaktadır.

Ünye Halı Saha Hakkında Bilgi

Halı sahalar arasında Karadeniz’in en popüler tesisi olan Ünye halı saha bünyesinde sunduğu olanaklar ile dikkat çekmekte olup, aile tesisi olarak hizmet veren ve oyuncular ile yakınlarına tesis içerisinde ücretsiz çay ikramında bulunan spor kompleksidir. Halı saha hakkında gerekli bilgiyi telefon aracılığı ile aktaran tesisin, ulaşım için oyunculara servis olanağı sunduğu bilinmektedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın