Halı Saha İçin En İyi Futbol Topu

Halı saha oyuncular ve futbol tutkunları için son derece önemli bir aktivite alanı olarak bilinmekte olup, halı saha için en iyi futbol topu FİFA onaylı lig topları olarak temin edilmektedir.

Ünye halı saha Oneycenter bünyesinde hizmet sunan bir tesis olmasının yanı sıra bünyesinde FİFA onaylı ekipmanları barındırmakta ve oyuncularına kaliteli bir maç, kıyasıya rekabet ortamı yaratmaktadır.

Oneycenter bünyesinde yer alan bu güzide tesisten randevu ve bilgi almak isteyenler için iletişim; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaralarından gerçekleştirilmektedir.

FİFA Onaylı Futbol Ekipmanları

Futbol zevkini arttıran ve oyuncuların eğlence seviyesini katlayan ekipmanlar, tesisler tarafından kaliteli olarak temin edildiğinde, oyuncuların tesisi tercihi konusunda belirleyici rol oynamaktadır.

Ünye halı saha Oneycenter tarafından kurulan bir tesis olduğundan son derece profesyonel hizmet sunmakta ve oyuncularına orijinal FİFA ekipmanları ile maç gerçekleştirme olanağı sağlamaktadır.

Halı Saha Ünye Futbol Topları

Karadeniz’in en çok tercih edilen spor tesisi olarak Ünye halı saha tarafından sunulan imkanlar arasında FİFA onaylı Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi topları, profesyonel krampon kiralama hizmeti ve FİFA onaylı halı saha hizmeti bulunmakta olup, tesis oyunculara ücretsiz kaleci eldiveni temin ederek oyuncuların oyun maliyetini düşürmeyi hedeflemektedir.

Tesis tarafından sağlanan imkanlar arasında geniş kapasiteli bir aile kompleksi olduğu belirtilirken her yaş grubundan oyuncunun sahada bulunmasına olanak sağlamaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın