Halı Saha Yaş Sınırı Var Mı

Halı sahalar her yaştan futbol sever kişilerin sıklıkla tercih etmiş oldukları bir aktivite alanı olarak kabul edilmektedir. Peki, halı saha yaş sınırı var mı? Halı sahalarda kaç yaşından sonra hizmet alınabilmektedir?

Halı sahaların futbol severler için önemi son derece büyüktür. Ünye halı saha tesisinde oyun oynayacak kişiler aileleri ile birlikte gelerek 7’den 70 e her türlü oyuncu ile maç olanağına müsaade etmektedir.

Oneycenter bünyesindeki bu muazzam tesisten yararlanmak isteyenlerin; 0452 333 88 88 ve 0507 396 52 52 numaralarından iletişime geçmesi mümkündür.

Halı Sahalara Kaç Yaşından Sonra Girilebilir?

Futbol tutkusu küçük büyük dinlemeden, her kesimden insanın yüreğinde filizlenebilen bir sevdadır. Buna bağlı olarak futbol sahaları içerisinde küçük bireylerin oynamasına, aile gözetiminde veya hoca eşliğinde olanak sağlanmaktadır. Aileler dilerlerse Ünye halı saha tesisinde sevdiklerinin yanında küçük aile fertleri de dahil olan maçlar gerçekleştirme olanağına sahip olmaktadır.

Halı Saha Yaş Sınırı

Halı sahalar, spor severlerin boş zamanlarında kalabalık bir şekilde tercih ettikleri tesislerdir ve bu tesisler içerisinde ailecek oyun imkânı sunan alanlar yer almaktadır.

Halı saha yaş sınırı var mı; Ünye halı saha bünyesinde küçük bireylerin başlarında veli ya da antrenör olması durumunda güvenlik tedbirleri alınarak, gözetim altında oyun gerçekleşmesine müsaade edilmektedir.

Tesis bünyesinde herhangi bir yaralanma ve sakatlanma durumlarına karşın sağlık ekipman desteği bulundurmaktadır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Bir cevap yazın