Halı Sahada Kışın Oynanır Mı?

Halı sahalar futbol severler tarafından sıklıkla tercih edilen grup aktivitelerine olanak sağlayan tesislerdir. Halı sahada kışın oynanır mı? Kesinlikle oynanır!

Halı saha; yaşı ve zamanı olmayan bir yer olarak nitelendirildiğinden her yaştan futbol sevdalısının, akşam ya da sabah, yaz ya da kış fark etmeksizin sosyalleşmek ve spor yapmak amacı ile tercih ettikleri alanlardır.

Ünye halı saha bünyesinde açık ve kapalı halı sahaya sahip olduğundan yaz ya da kış fark etmeksizin futbol severlerin oyun deneyimini özelleştirmeyi amaçlamaktadır.

Halı Sahada Kış Maçı Yapılır Mı?

Halı sahaların zamanı ve mevsimi olmaksızın tercih edildiği bilinmekte olup, futbol severlerin en popüler aktivite alanları arasında yer almaktadır. Buna bağlı olarak futbol tutkunlarının ihtiyaçlarını gidermeyi hedefleyen tesisler arasında Karadeniz’in en popüleri Ünye halı saha hem açık hem de kapalı tesisi ile oyuncularına profesyonel hizmet sunmayı amaçlamaktadır.

Ünye Halı Saha Kapalı Saha

Oneycenter bünyesindeki Ünye halı saha, oyuncularına profesyonel bir hizmet vermeyi amaçladığından kapalı ve açık sahasını oldukça geniş dizayn etmiş bulunmaktadır. Kapalı saha ölçüleri 30 metreye 50 metre olan alanda rahatlıkla 14 kişilik kadro kurulabildiği gibi, açık saha kapasitesi 45 metreye 75 metre olarak hesaplanmış olup 20 kişilik dev maçlara müsaade eder şekilde oluşturulmuştur.

Bu sayede oyuncular kış aylarında ister kapalı sahada, soğuğu hissetmeden, ister açık sahada ter atarken soğuğun ferahlığını hissederek maç gerçekleştirme olanağına sahiptir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın