Ünye-Fatsa Halı Saha Maçında Futbol Heyecanı Yaşayın

Ünye-Fatsa halı saha ortamı içerisinde yenilenmiş olan halı sahamızı futbol maçlarınızla deneyimleme imkanına sahip olabilirsiniz. Temiz oyun alanı zemini, boyanmış olan kale direklerimizle yakınlarınızla futbol heyecanı yaşayabilirsiniz. Futbol maçlarınızı sakin ortamda yakınlarınızla eğlenceli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Sevdikleriniz halı saha içerisinde yer alan seyirci kısmında maçlarınızı izleme imkanına sahip olur. Ünye-Fatsa halı saha tesisi ile kaliteli bir futbol deneyimi sunarız. Oneycenter oyun tesisi ortamında her gün futbol maçları yapabilirsiniz. Halı sahamız içerisinde kişilere her türlü imkân sağlanır. Yapılan futbol maçları kamera sistemi ile kişinin maçlarını izleme imkânı sağlanır.

Ünye-Fatsa Halı Sahasında Spor ve Eğlence Bir Arada

Oneycenter oyun alanımızda paintball başta olmak üzere futbol halı sahası da mevcuttur. Ünye-Fatsa halı saha kapalı ve açık olmak üzere iki farklı şekilde yer alır. Kapalı ve açık halı saha alanımızda futbol maçları yaparak aynı zamanda eğlenebilirsiniz. Ünye-Fatsa halı saha tesisi içerisinde bazı alanlarda kameralar vardır. Bu kameralar ile yaptığınız maçları tekrardan izleme imkanına sahip olabilirsiniz. Kayıtlarda bulunan maçlarınızda sevdiğiniz kısımları alarak paylaşma imkanı sunuyoruz. Halı saha alanımız hafta içi ve hafta sonu her gün futbol maçı yapmak isteyen kişilere açıktır. Oyun tesisimiz her saat içerisinde hizmet sağlar. Halı saha oyun alanımızda futbol maçınızı istediğiniz saatlerde gerçekleştirme olanağına sahip olabilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

 

Bir cevap yazın