Ünye – Fatsa Halı Sahamızda Kıyasıya Mücadele için Randevu Oluşturmayı Unutmayın!

Ünye – Fatsa halı saha tesisimizden rezervasyon oluşturarak arkadaşlarınızla eğlenebilir, rekabetli maçlar yapabilir ve kıyasıya mücadele edebilirsiniz. Randevu alabilmek için ise 2 yöntem mevcuttur. Telefon numaralarımız üzerinden bizlere ulaşabilir ya da internet sitemiz üzerinden kolaylıkla randevu alabilirsiniz. Oneycenter olarak telefon numaralarımız 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir. Bu numaralarımız aracılığı ile bizlere ulaşarak randevu almak istediğinizi belirtmeniz yeterlidir. İnternet sayfamız üzerinden randevu almak için ise şu adımları takip edebilirsiniz:

  • Oneycenter internet sitemize giriş yapın.
  • Ardından sağ üst kısımda yer alan “Rezervasyon Oluştur” sekmesine tıklayın.
  • Halı saha seçiminizi gerçekleştirin. Bir açık ve bir de kapalı olmak üzere iki çeşit halı sahamız mevcuttur. Kapalı sahalarımızın ölçüsü 30 m x 50 m şeklinde iken açık sahalarımızın ölçüleri ise 45 m x 75 m şeklindedir. Kapalı sahalarda 7 – 7 ve 6 – 6 şeklinde oynanabilmektedir. Açık sahalarda ise 8 – 8 ve 9 – 9 şeklinde rahatlıkla oynanabilir. Kaç kişi geliyorsanız bu bilgilere göre bir saha seçimi yapabilirsiniz.
  • Sizden talep edilen bilgileri de ilgili alanlara girerek randevu alma işlemini tamamlayabilirsiniz.

Ünye – Fatsa Sahamızın Uygun Fiyatlarıyla Maçın Keyfini Doyasıya Çıkarın!

Ünye – Fatsa halı saha tesisi olarak belirlediğimiz fiyatlar servisli ve servissiz olmak üzere iki tanedir. Servisli fiyatlar 35 TL iken servissiz fiyatlarımız ise 30 TL olarak belirlenmiştir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın