Ünye Halı Saha Ortamında Maç Eğlencesi

Ünye’de yer alan halı saha alanımızda istediğiniz kadar futbol oynayabilirsiniz. Futbol oynamayı seven kişiler için düzenlenmiş olan Ünye halı saha alanımız futbolsever kişiler için en ideal ortamı sunar. Sahanın zemini ve iç mekânı ile Ünye en iyi halı saha olma özelliğini taşır. Halı saha alnımızda sadece futbol oynayan kişiler yer almaz. Futbol oynayan bireylerin yakınlarına izleme olanağı sunan Oneycenter oyun tesisi kişiler için en iyi halı saha alanı bulunur. Temiz halı saha zemini ve izleyici alanı için oluşturduğumuz alanlar ile kişilere en iyi halı saha hizmeti sağlarız. Ünye halı saha alanımızda sınırsız eğlence imkânı sunarız. Kişilerin arkadaşlarıyla oynayabileceği rahat bir ortam ile temiz bir halı saha alanıyla eğlenceli vakit geçireceksiniz.

Ünye Halı Saha’da Maç Kaydıyla Tekrar Futbol Anlarınıza Dönme İmkânı

Ünye’de yer alan halı saha ortamı içerisinde sürekli olarak maç kaydı imkânımız yer alır. Oneycenter halı saha alanımızda oynanılan maçların kaydı alınarak isteyen kişilere teslim edilir. Önemli anları kaydeden kayıt sistemi ile futbol maçlarınızda unutulmaz olan anları tekrardan izleyebilirsiniz. Oynadığınız maçları tekrardan oynuyormuş gibi hissedeceksiniz. Ünye halı saha tesisi içerisinde keyif dolu bir futbol oyunu yaşama imkanına sahipsiniz. Unutulmaz anları kaydeden maç kaydı sistemi ile Ünye en iyi halı saha olma imkanına sahiptir. Ünye’de bulunan halı saha alanında kişiler istediği şekilde futbol oyunu oynayabilir. Temiz zemin üzerinde sınırsız bir şekilde futbol oyunu heyecanı ile keyif dolu vakit yaşayabilirsiniz.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın