Ünye Halı Sahamız Tüm Kalitesi ile Sizleri Bekliyor!

Ünye halı saha tesisimizde, müşterilerimiz için birçok avantajlı hizmet vardır. Tesisimizde servis olanağımız vardır. Talep eden müşteriler belli bir ücret karşılığında servisleri kullanabilirler. Kiralık ayakkabı hizmetlerimiz ile makul bir fiyata ayakkabı kiralayabilirsiniz. Ayrıca tesisimizden ücretsiz bir şekilde kaleci eldiveni de temin edebilirsiniz. Kullanılan tüm futbol topları, FIFA onaylı orijinal Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi toplardır. Tesisimizde kafeteryamız mevcuttur ve çay ikramımız bulunmaktadır. Ailece gelinebilen halı sahamızın adresi ise Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir. Maç esnasında meydana gelebilecek herhangi bir kaza ya da sakatlık durumlarında geçici olarak müdahale edebileceğiniz sağlık ekipmanları mevcuttur. Tüm bu avantajlı hizmetlerimizden faydalanmak için bizlerle telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Oneycenter olarak telefon numaralarımız 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir.

Ünye Halı Sahamızda Maç Görüntülerini Alarak İstediğiniz Yerlerde Paylaşın!

Ünye en iyi halı saha olarak bilinen tesisimizdeki halı sahalarda kameralar bulunmaktadır. Her maç, kamera altına alınarak kaydedilir. Bu sayede maç görüntülerini talep eden müşterilerimize iletme hizmetimiz de bulunmaktadır. Maçın özetini izleyebilir, bütün pozisyon ve gollerin bulunduğu video kesitlerini alabilirsiniz. Bu görüntüleri ise yakınlarınızla ya da sosyal medya hesaplarınız üzerinden paylaşabilirsiniz. Randevu oluşturmak için internet’den ulaşabilirsiniz

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın