Ünye Halı Sahamızda Arkadaşlarınızla Eğlenerek Spor Yapmanın Tadını Çıkarın!

Ünye halı saha tesisimizden randevu oluşturarak hem arkadaşlarınızla güzel ve farklı bir aktivite yapabilir hem de spor yapabilirsiniz. Ünye halı sahamızda müşterilerimize sağladığımız pek çok avantajlı hizmet mevcuttur. Bu hizmetler:

  • Tesisimiz içerisinde müşterilerimiz için servis olanağımız mevcuttur.
  • Kiralık ayakkabılarımız da mevcuttur. Ayakkabılar, her kullanım ardından dezenfekte edilerek kiralanır. Aynı zamanda tesisimizden ücretsiz bir şekilde kaleci eldiveni temin edebilirsiniz.
  • Tesisimizde kullanılan bütün toplar, FIFA onaylıdır. Orijinal Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi toplarıdır.
  • Kafeteryamız bulunmaktadır.
  • Çay ikramımız mevcuttur.
  • Maç esnasında meydana gelebilecek herhangi bir sakatlık durumları için anlık çözümler sağlayabilecek ekipmanlarımız bulunmaktadır.

Tüm bu avantajlar ile Ünye en iyi halı saha tesisleri arasında yer almaktadır.

Açık ve Kapalı Sahalarımız Sizleri Bekliyor!

Ünye halı saha tesisimiz içerisinde bir tane açık ve bir tane de kapalı olmak üzere iki çeşit halı sahamız bulunmaktadır. Kapalı sahamızın boyutu 30 m x 50 m şeklinde iken açık sahamızın boyutu ise 45 m x 75 m şeklindedir. Kapalı sahamızda 7 – 7 ve 6 – 6 oynanabilirken açık sahamızda ise 8 – 8 ve 9 – 9 şeklinde oynanabilir. Tüm bu hizmetlerimizden faydalanmak için telefon numaralarımız üzerinden Oneycenter olarak bizlerle iletişime geçerek randevu oluşturabilirsiniz. Ünye en iyi halı saha olarak telefon numaralarımız 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın