Ünye Halı Sahamızda Avantajlı Hizmetlerimiz Sizleri Bekliyor!

Ünye halı saha tesisimiz içerisinde pek çok avantajlı hizmeti sizler için sağlamaktayız. Avantajlı hizmetlerimiz ise şu şekildedir:

  • Tesisimizde servis imkânımız bulunmaktadır.
  • Kiralık ayakkabılarımız mevcuttur. Bu ayakkabılar her kullanımdan sonra dezenfekte edilerek diğer müşteriye kiralanmaktadır.
  • Ünye halı sahamızdan ücretsiz bir şekilde kaleci eldiveni tedarik edebilirsiniz.
  • Müşterilerimiz için sağladığımız futbol topları, FIFA onaylıdır. Bu toplar orijinal Süper Lig ve Şampiyonlar Ligi toplarıdır.
  • Kafeteryamız bulunmaktadır. Ayrıca müşterilerimize ücretsiz çay servisimiz mevcuttur.
  • Tesisimize aileniz ile beraber gelebilirsiniz.
  • Maç esnasında gerçekleşebilecek herhangi bir sakatlanma durumunda geçici çözüm sağlayacak sağlık ekipmanlarımız mevcuttur.
  • Halı sahalarımızda, kameralar bulunmaktadır. Tüm maçlar, kameraya alınıp kaydedilir. Bu sayede de müşterilerin talep etmesi halinde maç görüntülerini verme imkânımız bulunur.

Arkadaşlarınızla Keyifli ve Kaliteli Zaman Geçirmek için Halı Sahamıza Gelebilirsiniz!

Ünye en iyi halı saha tesisi olarak bilinir. Randevu oluşturarak arkadaşlarınızla keyifli ve kaliteli bir zaman geçirebilirsiniz. Tesisimizden randevu almak, sahalar hakkında bilgi sahibi olmak ve fiyat bilgisi öğrenmek için Oneycenter olarak bizlerle 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 telefon numaralarımız üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Tesisimizin bulunduğu adres ise Yüceler Mahallesi, Aşağı Orta Sokak, No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir. Halı sahamıza ulaşım kolay bir şekilde gerçekleşmektedir. Ayrıca sahamızın bulunduğu yer güvenlidir.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın