Ünye’de Bulunan Halı Sahamızda Maç Yapmak Artık Daha Eğlenceli

Ünye içerisinde yer alan halı sahamız içerisinde istediğiniz kadar futbol maçı yapabilirsiniz. Oneycenter oyun merkezi kapsamında açık ve kapalı olmak üzere halı saha alanlarımız mevcuttur. Ünye halı saha alanımızda maç yapmak için internet sitemizden kolay ve pratik bir şekilde rezervasyon yaptırarak açık ve kapalı halı sahamızda futbol maçı yaparak eğlenceli bir maç keyfi yaşayabilirsiniz. Rezervasyon sistemimiz ile yerinizi kolay bir şekilde ayırarak istediğiniz kadar futbol maçı yapma imkanına sahip olabilirsiniz. Rezervasyon sistemimizde birlikte futbol maçı yapmak isteyen kişiler ayırtmış olduğu saatler içerisinde futbol maçı yaparak arkadaşlarıyla vakit geçirme şansına sahiptir. Ünye içerisinde yer alan halı saha sistemimiz içerisinde rezervasyon yöntemi ile Ünye en iyi halı saha olma potansiyeline sahiptir.

Ünye Halı Saha Maçlarında Online Servis Seçeneği

Oneycenter oyun alanımızda halı sahalarımızda futbol oynamak isteyen kişiler için servis seçeneği mevcuttur. Şehrin merkezlerinden kalkan servis sistemimiz ile Ünye halı saha alanımıza daha kolay bir ulaşım sağlayabilirsiniz. Futbol oynamak isteyen ancak ulaşım konusunda sıkıntı yaşayan kişiler için ulaşım seçeneğimiz ile herkesin futbol oynaması için imkanlar oluşturduk. Ünye halı sahamız futbolseverler için sağlamış olduğu kolaylık ile Ünye en iyi halı saha olma özelliğine sahiptir. Halı sahamız gençler başta olmak üzere her yaştan kişinin oynayabileceği alandır. Futbol maçı yapmak isteyenlerin favori mekânı olacak şekilde her imkân sağlanmıştır. Ulaşım konusunda sıkıntı yaşayan ancak futbol maçı yapmak isteyenler için de Ünye en iyi halı saha sistemi içerisinde ulaşım desteği sağlayarak her bireyin futbol maçı yapmasına olanak sağladık.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın