Ünye’de Kaliteli Hizmetlerimizle Halı Saha Keyfi Sizleri Bekliyor!

Ünye halı saha tesisimizdeki kaliteli hizmetlerimizle, arkadaşlarınızla keyifli bir gün geçirebilirsiniz. Tesisimizde müşterilerimiz için servis imkânımız bulunmaktadır. Bir tane kapalı bir tane de açık olmak üzere iki çeşit halı saha modelimiz bulunmaktadır. Kapalı sahamızın ölçüleri 30 m x 50 m ve açık sahamızın ölçüleri ise 45 m x 75 m şeklindedir. Kapalı sahamızda 6 – 6 ve 7 – 7 şeklinde oynanabilirken açık sahamızda ise 8 – 8 ve 9 – 9 şeklinde rahatlıkla oynanabilmektedir. Açık ya da kapalı saha fark etmeksizin her iki model halı sahamızda da kameralar bulunmaktadır. Bu kameralar ile tüm maçlar kayıt altına alınır. Böylece müşterilerimizin talep etmesi halinde bu videolar teslim edilir. Böylece istediğiniz gol ve pozisyonların bulunduğu kesitleri alarak yakınlarınızla ya da sosyal medya hesaplarınızda paylaşma imkanına sahip olabilirsiniz. Ünye en iyi halı saha adresimiz ise Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak No: 33 / 1 Ünye – Ordu şeklindedir.

Ünye Halı Sahamızda Randevu Oluşturarak Arkadaşlarınızla Eğlenin!

Ünye halı sahamızdan randevu alarak arkadaşlarınızla hem spor yapabilir hem de eğlenceli bir akşam geçirebilirsiniz. Oneycenter olarak telefon numaralarımız 0 452 333 88 88 ve 0 507 396 52 52 şeklindedir. Randevu oluşturmak için bizlere bu numaralar üzerinden ulaşmanız ve randevu almak istediğinizi yeterli olacaktır.

Oneycenter FARKI ile Sizi Bekleyenlere için Sıcak Bir Çayımız Her zaman VAR !

Kafeteryamızda 7/24 Sıcak Çay ikramımız ücretsiz olarak bulunmaktadır. Açıkanlar için Tost Yapılabilmektedir Bunun yanı sıra çikolata bisküvi kek gibi market ürünlerimiz mevcuttur.

Adresimiz ve Telefon Numalarımız ; 

Yüceler Mahallesi Aşağı Orta Sokak. No:33/1 Ünye- ORDU

Yol Tarafi : https://goo.gl/maps/J5YaAEMoCCXbvBE99

Telefon : 0452 333 88 88

Whatsap Tel : 0507 396 52 52

Bir cevap yazın